Soutěže muži

Sezona 2020

xx. xx. - Místo

soutěž na xB

LP xx:xx

PP xx:xx

Umístění x. místo

xx. xx. - Místo

soutěž na xB

LP xx:xx

PP xx:xx

Umístění x. místo

xx. xx. - Místo

soutěž na xB

LP xx:xx

PP xx:xx

Umístění x. místo

22. 8. - Ludslavice

CoronaCup

soutěž na 2B

LP xx:xx

PP xx:xx

Umístění 1. místo

Celkové 1. místo na CoronaCupu

22. 8. - Ivanovice na Hané

Velká cena okresu Vyškov

soutěž na 3B

LP 17:68

PP 18:06

Umístění 4. místo

15. 8. - Hoštice

Soutěž zásahových jednotek

Umístění

muži  2. místo

ženy 2. místo

8. 8. - Kostelany

soutěž na 3B

LP xx:xx

PP xx:xx

Umístění x. místo

8. 8. - Nětčice

soutěž na 2B

LP xx:xx

PP xx:xx

Umístění x. místo

2. 8. - Zahnašovice

soutěž na 3B

LP 18:49

PP 18:03

Umístění 18. místo

25. 7. Karolín

CoronaCup 

soutěž na 3B

19:81

Umístění 3. místo

11. 7. - Hoštice

CoronaCup

soutěž na 3B

1. pokus 18:35 | 17:74

2. pokus xx:xx | xx:xx

3. pokus xx:xx | xx:xx

Umístění 2. místo

5. 7. - Radíkov

EXPU

soutěž na 3B

LP 20:93

PP 21:18

Umístění 28. místo

4. 7. - Plumlov

EXPU

soutěž na 3B

LP NP

PP NP

Umístění 30. místo

27. 6. - Nová Dědina

CoronaCup

soutěž na 3B

1. pokus NP

2. pokus NP

3. pokus 20:27

Umístění 3. místo

6. 6. - Křenovice

CoronaCup

soutěž na 3B

1. pokus 18:29 | 17:77

2. pokus 19:42 | 19:26

3. pokus 18:08 | 17:99

Umístění 2. místo


Sezona 2019

14. 12. - Kuřim (O vánočního kapra)

soutěž na 2B

LP N

PP N

Umístění N

16. 11. - Pohořelice

soutěž na 2B

LP 16:59

PP 16:39

Umístění 3. místo

27. 10. - Zdislavice (netradiční)

soutěž na xB

LP xx:xx

PP xx:xx

Umístění x. místo

19. 10. - Vésky (noční)

soutěž na 2B

LP N

PP N

Umístění N

12. 10. - Podhradní Lhota

soutěž na 2B

LP 17:53

PP 17:65

Umístění 7. místo

28. 9. - Olešnice

(Hanácká extraliga)

soutěž na 3B

LP 18:31

PP 18:41

Umístění 9. místo

21. 9. - Radslavice (noční)

soutěž na 2B

LP N

PP N

Umístění N

21. 9. - Chropyně

soutěž na 2B

LP 16:26

PP 15:67

Umístění 4. místo

14. 9. - Litenčice (noční)

soutěž na 2B

LP 15:67

PP 15:63

Umístění 2. místo

14. 9. - Holešov

soutěž na 2B

LP 15:66

PP 16:18

Umístění 5. místo

7. 9. - Křenovice (noční)

soutěž na 2B

LP 19:26

PP 15:89

Umístění 10. místo

7. 9. - Měrotín (Hanácká extraliga)

soutěž na 3B

LP 18:29

PP 18:35

Umístění 2. místo

24. 8. - Loukov - Libosváry (PHL)

soutěž na 3B

LP 17:66

PP 17:49

Umístění 12. místo

osobní rekord 3B 

25. 8. - Vítonice (PHL)

soutěž na 3B

LP 17:65

PP 18:54

Umístění 13. místo

24. 8. - Tečovice (noční)

soutěž na xB

LP 17:43

PP 18:53

Umístění 5. místo

24. 8. - Karolín (PHL)

soutěž na 3B

LP 18:03

PP 17:60

Umístění 8. místo

24. 8. - Lobodice

soutěž na 3B

LP 20:00

PP 19:80

Umístění 2. místo

11. 8. - Valšovice (PHL)

soutěž na 3B

LP 32:73

PP 33:20

Umístění 28. místo

10. 8. - Zborovice (noční)

soutěž na 2B

LP N

PP N

Umístění N

10. 8. - Nětčice (PHL)

soutěž na 2B

LP 15:06

PP 15:45

Umístění 11. místo

4. 8. - Zahnašovice (PHL)

soutěž na 3B

LP 18:76

PP 19:95

Umístění 20. místo

3. 8. - Zdislavice (noční)

soutěž na 2B

LP 22:12

PP 22:70

Umístění 6. místo

3. 8. - Kostelany

soutěž na 3B

LP 18:16

PP 17:52

Umístění 2. místo

28. 7. - Kněžpole

soutěž na 3B

LP 18:29

PP 18:72

Umístění 5. místo

28. 7. - Rychlov

soutěž na 3B

LP 18:12

PP 18:93

Umístění 8. místo

27. 7. - Polkovice

soutěž na 3B

LP 17:78

PP 18:30

Umístění 1. místo

21. 7. - Pravčice (PHL)

soutěž na 3B

LP 18:94

PP 18:83

Umístění 19. místo

20. 7. - Roštění (PHL)

soutěž na 3B

LP 17:84

PP 20:83

Umístění 20. místo

13. 7. - Mistřice (noční)

soutěž na 3B

LP 20:55

PP 20:09

Umístění 6. místo

13. 7. - Mistřice

soutěž na 3B

LP 17:68

PP 17:56

Umístění 3. místo

osobní rekord 3B

13. 7. - Zdounky

soutěž na 3B

LP 25:16

PP 26:10

Umístění 7. místo

6. 7. - Salaš (VCUH)

soutěž na 3B

LP 19:55

PP 18:47

Umístění 6. místo

5. 7. - Zdislavice

soutěž na 2B

LP 15:45

PP 16:72

Umístění 2. místo

29. 6. - Nová Dědina (PHL)

soutěž na 3B

LP N

PP N

Umístění N

28. 6. - Dřevohostice

soutěž na 3B

LP 17:60

PP 15:81

Umístění 4. místo

23. 6. - Troubky (okr. Přerov, PRL)

soutěž na 3B

LP 18:47

PP 18:85

Umístění 3. místo

21. 6. - Vrchoslavice noční

soutěž na 2B

LP 15:67

PP 16:37

Umístění 4. místo

15. 6. - Čekyně noční

soutěž na 2B

LP N

PP N

Umístění N

15. 6. - Dětkovice (okr. Prostějov, Hanácká extraliga)

soutěž na 3B

LP 18:45

PP 18:19

Umístění 7. místo

9. 6. - Křenovice

soutěž na 3B

LP 19:03

PP 18:53

Umístění 13. místo

8. 6. - Dub nad Moravou noční

soutěž na 2B

1. pokus:   LP 16:56   PP 16:82

2. pokus:   LP 17:47   PP 16:78 

Umístění 4. místo

8. 6. - Babice (PHL - 1 bod)

soutěž na 3B

LP 21:81

PP 22:18

Umístění 20. místo

1. 6. - Počenice (VC MHJ Přerov)

soutěž na 3B

LP 18:68

PP 18:81

Umístění 6. místo

1. 6. - Tučapy

soutěž na 3B

LP N

PP N

Umístění N

25. 5. - Soběsuky

soutěž na 2B

LP N

PP N

Umístění N

25. 5. - Ludslavice (PHL - 1 bod)

soutěž na 3B

LP 21:95

PP 18:82

Umístění 18. místo

18. 5. - Podhradní Lhota (PHL - 1 bod)

soutěž na 3B

LP 33:13 

PP 18:47 

Umístění 23. místo

11. 5. - Stříbrnice

soutěž na 2B

1. pokus   -   LP N, PP N

2. pokus   -   LP 15:94, PP 15:35

Umístění 1. místo

27. 4. Morkovice (VC MHJ Přerov)

soutěž na 3B

LP N

PP 17:43

Umístění N

4. 5. Okrsek Zdounky

soutěž na 3B

LP N

PP N

Umístění N

27. 4. - Chropyně (VC MHJ Přerov)

soutěž na 3B

LP 19:73

PP 18:54

Umístění 11. místo

27. 4. - Medlov

soutěž na 2B

LP 18:04

PP 17:54

Umístění 5. místo


Sezona 2018

V celkovém pořadí se muži z SDH Hoštice umístili v PHL (Podhostýnské hasičské lize) na 19.místě s počtem 32 bodů.

V letošním roce se týmu mužů podařilo překonat všechny své rekordy. Hned na druhé soutěži v sezoně (na okrsku) pokořili svůj rekord na 3B s nesportovními hadicemi s časem 20:50, překonání dalšího svého rekordu zaběhli v Tučapech na 3B s časem 18:64 a nejlepší překonání rekordu byla poprvé ( po tvrdých trénincích, konečně) pokořená hranice 16 sekund na 2B a to hned dvakrát v sezoně! Poprvé v Buchlovicích s časem 15:68 a podruhé v Kujavách s časem 15:37!

Děkujeme za podporu všem sponzorům, příznivcům, přátelům, známým a kamarádům!

Datum

Soutěž

Čas LP

Čas PP

Umístění

15. 12.

17. 11.

20. 10.

13. 10.

29. 9.

22. 9.

22. 9.

1. 9.

25. 8.

18. 8.

11. 8.

11. 8.

.

4. 8.

29. 7.

28. 7.

22. 7.

21. 7.

15. 7.

8. 7.

7. 7.

5. 7.

30. 6.

17. 6.

9. 6.

2. 6.

26. 5.

20. 5.

12. 5.

5. 5.

5. 5. 

.

28. 4.

Kuřim - vánoční kapřík

Pohořelice

Vésky noční

Podhradní Lhota

Hoštice netradiční

Litenčice noční

Chropyně

Karolín   PHL - 3 b.

Salaš

Nětčice  PHL - 7 b.

Kujavy noční

Kujavy denní

 (osobní rekord 2B)

Zdislavice noční

Litenčice  PHL - 4 b.

Tučapy  PHL - 5 b. 

Pravčice  PHL - 1 b.

Roštění  PHL - 1 b.

Zahnašovice  PHL - 1 b.

Mistřice 

Zborovice

Zdislavice

Nová Dědina PHL - 7 b.

Křenovice PHL - 1 b.

Buchlovice 

Počenice

Ludslavice PHL - 2 b.

Dobrotice

Vrchoslavice

Morkovice

Okrsek Troubky  

(osobní rekord 3B, nesportovní hadice)

Medlov 

17:09

16:94

16:05

16:55

.

17:37

17:45

20:04

N

16:36

18:28

15:36

.

16:81

18:37

18:64

19:66

19:35

19:68

18:91

19:93

16:58

18:31

26:64

15:40

20:17

19: 57

18:62

23:50

18:45

20:27

.

19:03 

.

16:38

16:30

16:05

.

17:78

16:76

18:44

N

16:27

15:56

15:37

.

15:87

18:72

17:95

18:08

19:09

19:05

18:48

18:90

15:90

19:09

17:85

15:68

18:12

18:86

18:02

23:55

20:54

20:52

.

19:66 

7. místo

5 místo

4. místo

8. místo

.

3. místo

7. místo

14. místo

13. místo

9. místo

21. místo

22. místo

.

1. místo

12. místo

12. místo

22. místo

19. místo

20. místo

6. místo

2. místo

2. místo

9. místo

26. místo

1. místo

13. místo

16. místo

4. místo

15. místo

14. místo

1. místo

.

11. místo


Sezona 2017

Datum

16. 9.

16. 9.

16. 9.

9. 9.

19. 8.

12. 8.

12. 8.

5. 8.

Soutěž

Litenčice

Chropyně

Pornice

Křenovice

Císařov

Zborovice

Nětčice

Zdislavice

Čas PP

28:63

18:18

18:11

16:18

18:37

17:25

34:31 

N

Čas LP

28:45

21:41

16:97

17:69

38: 56

N

35:92 

N

Umístění

15. místo

9. místo

5. místo

x

13. místo

11. místo

25. místo

11. místo

29. 7.

22. 7.

8. 7.

5. 7.

25. 6.

17. 6.

10. 6.

3. 6.

13. 5.

6. 5.

22. 4.

Kostelany

Roštín

Zdounky

Zdislavice

Troubky 

Hulín  (výsledky)

Zádveřice

Počenice

Martinice

Zborovice

Lhotice

          muži "B"

16:96

30:57

29:62

N

21:84

-

17:73

N

17:10

x

19:67

N

16:83

32:30

29:42

N

21:04

-

18:97

N

17:32

x

20:48

N

1. místo

3. místo

4. místo

11. místo

16. místo

3. místo

15. místo

x

4. místo

1. místo

9. místo

x


Sezona 2016

Datum

26. 11. 

29. 10.

17. 9.

17. 9.

10. 9.

10. 9.

10. 9.

27. 8.

27. 8.

27. 8.

20. 8.

6. 8.

23. 7.

9. 7.

4. 6.

29. 5.

7. 5.

30. 4.

23. 4.

Soutěž

Vrbětice

Zdislavice

Litenčice

Pornice

Chropyně

Zdounky

Křenovice

Karolín

Salaš

Medlov

Nětčice

Zdislavice

Roštín

Zborovice

Počenice 

Hostěrádky- Rešov

Morkovice

Troubky

Lhotice

Čas PP


81:02

18:26 

x

20:70

x

22:89 

33:67 

x

x

19:54 

18:59

x

40:71

x

x

x

22:13

( 1. pokus)   17:06 

( 2. pokus)     16:62

Čas LP


18:12 

x  


22:93 

34:48

x

18:63

18:36

x  

40:53 

x  

21:58 

 17:30    

38:42

Umístění

36. místo

3. místo

9. místo

6. místo

8. místo

2. místo

24. místo

14. místo

N

x

20. místo

5. místo

3. místo

8. místo

x

12. místo

x

2. místo


8. místo